Hizmetlerimiz

Torna

Fireze işlemi yaparak metal parçaların işlenerek üretilmesine CNC Torna denilmektedir. Bilgisayar desteği ile çalışan torna tezgahları CNC torna tezgahı olarak bilinirler.

CNC torna tezgahları; kontrol ünitesi, gövde, taşıyıcı kızaklar, iş mili, iş mili motoru, hidrolik ünite, ayna, karşı punta, taret, kesme sıvısı tankı, talaş konveyörü gibi bölümlerden oluşurlar.

Torna tezgahları temel olarak, iş parçasının tezgaha dik veya yatay olarak bağlanma durumuna göre Dik Torna veya Yatay Torna olarak adlandırılmaktadırlar.

CNC Torna merkezinin yüksek rijitlikteki cnc takım mekanizması sayesinde ağır parçalar frezelenir ve delinir. Çoklu yüzeylerin cnc işleme ve kontürlenmesiyle talaşlı imalat otomotiv parçalarının işlenmesi kolaylaşır. Elektrik ve elektronikte kullanılan parçalar ve küçük parçalar CNC dik işleme merkezi talaşlı imalat makinaları, cnc makina eksenlerinde yüksek hızlarda ilerleme, yüksek hızlı iş mili operasyonu ve hızlanma-yavaşlama kontrolü ile cnc işleme verimini arttırır ve cnc işleme zamanını kısaltır. Ayrıca CNC dik işlem merkezi ile alüminyum gibi hafif metallerin ve paslanmaz çelik gibi malzemelerin yüksek hızlı kesilmesi sağlanabilir.

CNC Torna hizmeti ile makine ve projelerinizde kullanmak istediğiniz parçaların imalatı için hizmet alabilirsiniz. Seri adetli üretim ve numune üretimi için bu hizmeti almanız mümkündür.


DİĞER HİZMETLERİMİZ
Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım